ה-1000, עיר חדשה של אפשרויות

ה-1000, עיר חדשנית הנבנית בימים אלו במערב ראשון לציון, מציעה סגנון חיים עירוני שוקק ומרתק, בנגישות מעולה ופורצת דרך, עם מגוון אנשים, עסקים ושימושים. אקו-סיסטם המכיל את כל הרצונות והצרכים, ומשלב עבודה עם מגורים, עסקים, בילוי ופנאי.

את​​ם במרכז

כשאתם מחפשים את הלוקיישן הנכון הבא, או בוחרים בית חדש לחברה ולעובדים שלכם, אתם רוצים לוודא שגיליתם את ה-מקום עם מירב היתרונות. אתם רוצים אזור אורבאני מרכזי, אנושי ומהנה, בשילוב נגישות מעולה, תכנון מודרני וחכם, ארנונה אטרקטיבית. אזור עם חשיבה מקיימת וחסכונית והזדמנות להיות חלק מעולם חדשני, ראשוני ומתקדם. עולם שיאפשר לכם לפרוץ דרך בתוך מרחב שלם של אפשרויות, אנשים ועסקים.
ה-1,000 הוא מתחם ראשון וייחודי מסוגו בישראל, המוקם על פי תפיסה של עירוב שימושים אמיתי סביב השעון. 1.7 מיליון מ”ר של שטחי תעסוקה משולבים עם 5,400 יחידות דיור, רחובות מסחר, דיור מוגן, מעונות סטודנטים, מלונאות ומוסדות תרבות ואקדמיה, שיהוו אבן שואבת לאלפי עובדים, תושבים, מבקרים ומבלים. מגוון רחב של חברות ונותני שירותים, החל מתאגידים מובילים, דרך סטארטאפים וחברות טכנולוגיה וכלה במוסדות מחקר וחינוך, יציעו כאן עירוניות שוקקת בלי הפסקה: ביזנס עם פלז’ר, עבודה ומגורים, פנאי ועסקים, תרבות ובילויים.

המטרופולין החדש ש​ל ישראל

התכנון העירוני של ה-1,000 מציע עיר מגוונת, מרגשת ותוססת, הממוקמת במרכז הארץ. עיר שנהנית מצד אחד מכל היתרונות הפונקציונאליים של נגישות וגמישות תכנונית, מבנה עלויות אטרקטיבי וסביבה מקיימת, ומצד שני, חוסכת מדייריה ומעובדיה את שממון פארקי התעשייה הקונבנציונאליים ואת סבלם של הפקקים.
ה-1,000 יציע נגישות תחבורתית מושלמת ועורקי תחבורה מרושתים, החל מטרמינל הרכבת המרכזי, חיבור ל-3 קווי הרכבת הקלה (אדום, ירוק וחום), מערכות הסעה פנימיות חדשניות והתניידות קלה במרחבי העיר החדשה לכל מקום, הן בשבילי האופניים והן ברגל.

ה-1,000 הוא קריאת השכמה למחפשי איכות חיים אורבאנית חדשנית ומתקדמת. הוא מציע תכנון מושלם של עיר מלאת חיים, שתפעל במלוא הקצב 24/7, תאפשר לדיירים ולעובדים ליהנות מפנאי משפחתי ותספק להם את כל הצרכים והרצונות: סביבת קיימות חדשנית של עיר חכמה ויעילה, תשתית פניאומטית לטיפול באשפה, שפע של שטחים ירוקים, גינות ופארקים, מסלולי ריצה, מרחבי טבע, מתחמי בילוי תוססים וקרבה לחוף הים. הרחוב הראשי ישלב מסחר ובתי קפה, בסמוך ממוקמים הסופרלנד והאמפי לייב פארק, במרחק פסיעה ה’יס פלאנט’ ובו 26 בתי קולנוע ושלל מסעדות, לא רחוק ממנו פנינת הטבע של האגם, ועוד.

1000 סיבות טו​בות

כמחצית משטחו של ה-1,000 נמצא בבעלות עיריית ראשון לציון, מה שמאפשר תכנון גמיש וניהול איכותי ופורץ דרך, תוך שימת דגש על סביבה ירוקה, פתרונות תחבורה מגוונים, מקורות אנרגיה אקולוגיים, תמהיל עסקים-מגורים נכון ושפת רחוב ייחודית. מדובר למעשה במרחב הראשון והיחיד בארץ, המשלב בין משרדים, מסחר, מגורים ופנאי וגמישות תכנונית בעתודות הקרקע. הדבר מאפשר ליזמים, לחברות נדל”ן מניב ולחברות גדולות (כמו קבוצת דיסקונט, אמות ופרשקובסקי) להתפרס על פני שטח נרחב, ליהנות מעבודה בתוך מרכז העיר ולהתמקם בחוד החנית של מתחמי העסקים בישראל.

ה-1,000, שעומד לעצב מחדש את מפת העסקים של ישראל, קורם עור וגידים. פיתוח התשתיות בעיצומו והקרקע זמינה לשיווק. יש לכם 1000 סיבות טובות להצטרף.

צור קשר

משרדי המינהלת:

  • מרכז מבקרים ה-1000, בסמוך לשדרות מרילנד 5, ראשון לציון
  • טלפון 03-9547921
  • דואל [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו