פעם באלף נולד משהו שלם מכל הבחינות. מטרופולין חדש המתוכנן בקפידה, עם נגישות תחבורתית מושלמת וליווי עירוני

בימים אלה נבנה במערב ראשון לציון מטרופולין חדשני ומתקדם המציע סגנון חיים עירוני ושוקק. למטרופולין החדש תהיה נגישות תחבורתית מושלמת והוא ישלב תעסוקה ומסחר עם פנאי ומגורים. אחד מיתרונותיו הבולטים של ה-1000 הוא העובדה כי הוא דף חלק, דב​ר המאפשר לראשונה בישראל תכנון יעיל ומוקפד אשר הופך את המטרופולין לאקו סיסטם הנותן מענה לכל הצרכים והרצונות.
מה הופך אותו לכל כך ייחודי ואטרקטיבי?​

מפת המתחם


אתם במרכז

כשאתם מחפשים את הלוקיישן הנכון הבא, או בוחרים בית חדש לחברה ולעובדים שלכם, אתם רוצים לוודא שגיליתם את ה-מקום עם מירב היתרונות. אתם רוצים אזור אורבאני מרכזי, אנושי ומהנה, בשילוב נגישות מעולה, תכנון מודרני וחכם וארנונה אטרקטיבית. אזור עם חשיבה מקיימת וחסכונית והזדמנות להיות חלק מעולם חדשני, ראשוני ומתקדם. עולם שיאפשר לכם לפרוץ דרך בתוך מרחב שלם של אפשרויות, אנשים ועסקים.
ה-1,000 יציע נגישות תחבורתית מושלמת ועורקי תחבורה מרושתים, החל מטרמינל הרכבת המרכזי, חיבור ל-3 קווי הרכבת הקלה (אדום, ירוק וחום), מערכות הסעה פנימיות חדשניות והתניידות קלה במרחבי העיר החדשה לכל מקום, הן בשבילי האופניים והן ברגל.

הדמייה

המטרופולין החדש של ישראל

התכנון העירוני של ה-1,000 מציע עיר מגוונת, מרגשת ותוססת, הממוקמת במרכז הארץ. עיר שנהנית מצד אחד מכל היתרונות הפונקציונאליים של נגישות וגמישות תכנונית, מבנה עלויות אטרקטיבי וסביבה מקיימת, ומצד שני, חוסכת מדייריה ומעובדיה את שממון פארקי התעשייה הקונבנציונאליים ואת סבלם של הפקקים.
מדובר במתחם ראשון וייחודי מסוגו בישראל, המוקם על פי תפיסה של עירוב שימושים אמיתי סביב השעון. 1.7 מיליון מ”ר של שטחי תעסוקה משולבים עם 5,400 יחידות דיור, רחובות מסחר, דיור מוגן, מעונות סטודנטים, מלונאות ומוסדות תרבות ואקדמיה, שיהוו אבן שואבת לאלפי עובדים, תושבים, מבקרים ומבלים.
זוהי קריאת השכמה למחפשי איכות חיים אורבאנית חדשנית ומתקדמת. הוא מציע תכנון מושלם של עיר מלאת חיים, שתפעל במלוא הקצב 24/7, תאפשר לדיירים ולעובדים ליהנות מפנאי משפחתי ותספק להם את כל הצרכים והרצונות: סביבת קיימות חדשנית של עיר חכמה ויעילה, שפע של שטחים ירוקים, גינות ופארקים, מסלולי ריצה, מרחבי טבע, מתחמי בילוי תוססים וקרבה לחוף הים.

הדמייה

1000 סיבות טובות

כמחצית משטחו של ה-1,000 נמצא בבעלות עיריית ראשון לציון, מה שמאפשר תכנון גמיש וניהול איכותי ופורץ דרך, תוך שימת דגש על סביבה ירוקה, פתרונות תחבורה מגוונים, מקורות אנרגיה אקולוגיים, תמהיל עסקים-מגורים נכון ושפת רחוב ייחודית. למעשה מדובר במרחב הראשון והיחיד בארץ, המשלב משרדים, מסחר, מגורים ופנאי, וגמישות תכנונית בעתודות הקרקע. הדבר מאפשר ליזמים, לחברות נדל”ן מניב ולחברות גדולות (כמו קבוצת דיסקונט, אמות ופרשקובסקי) להתפרס על פני שטח נרחב, ליהנות מעבודה בתוך מרכז העיר ולהתמקם בחוד החנית של מתחמי העסקים בישראל.

ה-1,000, שעומד לעצב מחדש את מפת העסקים של ישראל, קורם עור וגידים. פיתוח התשתיות בעיצומו והקרקע זמינה לשיווק.

הצטרפו לפרויקט של פעם ב-1,000.

צור קשר

משרדי המינהלת:

  • מרכז מבקרים ה-1000, בסמוך לשדרות מרילנד 5, ראשון לציון
  • טלפון 03-9547921
  • דואל [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו