מתחם ה-1000 – סיפור הצלחה

מתחם ה 100​​0

מתחם ה 1000 הינו פרויקט עסקים חדש וחדשני, בקנה מידה לאומי המרשים ביותר בארץ. הוא זוכה להצלחה כבירה בתהליך שיווק השטחים בתוכו, ואין זו הפתעה, שכן מנהלת האלף, שמונתה במיוחד על מנת לנהל את הפרויקט, מנצחת על תכנון המתחם ומהווה גורם מקשר בין עיריית ראשון לציון ובין המשקיעים בפרויקט. חברות מובילות בארץ נמנות בין אלו שזכו במכרזים על הקרקעות– כאשר התנופה בשיווק השטחים ממשיכה וזוכה להצלחה רבה. אם גם אתם מחפשים אחר נכס חדש לעסק או לחברה שלכם, מתחם האלף נמצא בעיצומו של תהליך השיווק – והוא המקום הנכון והאידאלי עבור העסק שלכם. מתחם האלף עתיד להפוך למרכז התעסוקה המרכזי והמתקדם בארץ, תוך שהוא ממוקם בקרבת עורקי תחבורה מרכזיים דוגמת רכבת ישראל, קווי הרכבת הקלה העתידיים וכבישים מהירים.

מתחם ה 1000 – ​הצלחת שיווק השטחים ליזמים ולחברות

הבחירה בחלל עבודה חדש שיאכלס את המשרד שלכם מושפע מפרמטרים שונים. מיקום פיזי מרכזי, נגישות לעורקי תחבורה מרכזיים והיכולת שלכם להמשיך ולפתח את החברה – על היבטים אלו ואחרים עונה מתחם ה 1000. מאז החל להיבנות, חברות רבות ומובילות בארץ הביעו עניין ברכישת קרקעות בפרויקט. עד כה שווקו 700,000 מ”ר, המהווים יותר מחצי משטחו של מתחם האלף המשווק על ידי עיריית ראשון לציון, והזוכים במכרזים קבעו את מקומם העסקי החדש בפרויקט זה. חברות דוגמת קבוצת דיסקונט וקבוצת הפניקס ימקמו את משרדיהן במתחם ה-1000, ויזמים כמו פרשקובסקי, רוגובין ואמות זיהו את הפוטנציאל האדיר שגלום בו כמרכז התעסוקה החדש של ישראל.
את המתחם החלה לתכנן ולשווק מנהלת האלף מאפס, והיא משמשת גורם מתווך בין העירייה לבין הזוכים בקרקעות. המתחם נבנה באזור החולות הבתולי של מערב ראשון לציון, מה שמהווה יתרון משמעותי שכן הוא מאפשר את תכנון המתחם, התצורה והמבנה שלו באופן היעיל והאופטימלי ביותר. מדובר במתחם ייחודי ופורץ דרך אשר עתיד לשנות את פני מתחמי העסקים בישראל.

מתחם ה-1000 – סיפור הצלחה

החל מנגישות תחבורתית מרשימה ויוצאת דופן, מודל עירוב שימושים ועירוניות מצליח, מיקום מרכזי ועד יצירת אקו סיסטם עסקי וייחודי – מתחם ה-1000 עתיד לשנות את מפת התעסוקה בארץ בכלל ובגוש דן בפרט. פרויקט זה הולך וצובר תאוצה, בזמן שעסקים רבים מביעים עניין במרכז זה לאור הגמישות התכנונית שהוא מציע. אין ספק שמדובר בפרויקט משמעותי בחשיבותו המוגדר כהצלחה לאומית, המתבטאת בשיווק המהיר של הקרקעות הרבות במתחם.

צור קשר

משרדי המינהלת:

  • מרכז מבקרים ה-1000, בסמוך לשדרות מרילנד 5, ראשון לציון
  • טלפון 03-9547921
  • דואל [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו