מתחם 1000 – פרויקט לאומי

מתחם​ 1000

מתחם 1000 הינו פרויקט חדש וחלוצי; הפרויקט הראשון מסוגו והגדול ביותר בתחום הנדל”ן העסקי בארץ. מתחם האלף, שנבנה בימים אלה, יעבור בהיקפו את אזור התעשייה בהרצליה פיתוח, רמת החייל ומגדלי עזריאלי גם יחד. זאת לאור העובדה כי הזכויות לבניית משרדים במתחם ה-1000 מסתכמות לכ-1,700,000 מ”ר. מתחם זה משקף את קדמת התכנון החדשני של ימינו, המתבססת על עירוב שימושים. במילים אחרות, מתחם 1000 עתיד לשלב בתוכו מסחר ותעסוקה לצד מגורים ופנאי. לפרטים נוספים על פרויקט זה, אתם מוזמנים לפנות אל מנהלת האלף, מנהלת ייעודית של עיריית ראשון לציון לניהול הפרויקט.


מתחם 1000 – פ​​רויקט לאומי

בימים אלו קורם עור וגידים הפרויקט הלאומי הבא של ישראל: מתחם ה 1000. במערב ראשון לציון נבנה מאפס מתחם התעסוקה הבא של ישראל, והוא עתיד להפוך למטרופולין חדשני, מרשים בהיקפו ומתקדם. מתחם זה מציע סגנון חיים עירוני שיכלול בתוכו, בין היתר, מרכז עסקי מתקדם, לצד שירותים רבים נוספים. אין ספק שמדובר באקו סיסטם שיענה במדויק על צרכים ורצונות של חברות מתפתחות, שעד כה לא מצאו את מקומן בשטחי מסחר קיימים.
בשל המיקום מרכזי, חדשנות וחיסכון רב בעלויות תוך מלאכת מחשבת על איכות הסביבה, מודל עירוב שימושים עירוני ונגישות תחבורתית מהמעלה הראשונה – אין זו הפתעה שפרויקט זה זוכה להתעניינות רבה של יזמים. לאור יתרונותיו הרבים של המתחם, חברות רבות ויזמים כבר בחרו לקחת חלק בפרויקט חדשני זה, ועסקים רבים ברחבי הארץ נמצאים בתהליכי מעבר למתחם ה-1000. בין חברות אלו נמצאים קבוצת דיסקונט וקבוצת הפניקס – חברות מובילות במשק הישראלי שזיהו את הפוטנציאל הרב במתחם.


רוצים להיות חלק ממתחם 1000

כדי לקחת חלק בפרויקט זה, ולקחת גם אתם חלק מהפרויקט הלאומי, ניתן לפנות אל מנהלת האלף. מדובר במנהלת שאחראית על ההקמה, השיווק וניהול התכנון של הפרויקט, ואף מקשרת בין היזמים לבין הרשות המקומית לצורך ייעול תהליכים מירבי.
מחפשים אחר הלוקיישן הבא של החברה שלכם? מחפשים אחר קרקע לרכישה? הבית החדש שלכם ושל העובדים שלכם נמצא במתחם ה-1000. כדי לקחת חלק בפרויקט הארצי והמרשים בהיקפו צרו קשר עם מנהלת האלף, ותקבלו את כל הפרטים על מתחם חדשני זה.​​

צור קשר

משרדי המינהלת:

  • מרכז מבקרים ה-1000, בסמוך לשדרות מרילנד 5, ראשון לציון
  • טלפון 03-9547921
  • דואל [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו