מתחם האלף ראשון לציון – התמהי​​ל המדויק בין מסחר ומגורים

מתחם האלף ראשון לציון הינו פרויקט נדל”ן שנבנה בימים אלו, ועתיד להפוך למטרופולין מתקדם, ייחודי ויוצא דופן בישראל. הוא מתבסס על מודל עירוב שימושים שמשלב עסקים, מסחר, פנאי ומגורים. למעשה, מדובר בפרויקט חדשני והראשון מסוגו בישראל. החל מתפיסת תכנון עירונית מתקדמת, ונהנה מיתרונות משמעותיים נוספים דוגמת מיקום גאוגרפי מרכזי, נגישות תחבורתית גבוהה ומגוון ששל אפשרויות לחברות ויזמים. עם כל אלה – אין ספק שמדובר בשילוב מנצח וחדשני של קדמה, חדשנות ומצוינות. לפרטים נוספים על פרויקט זה, ניתן לפנות אל מנהלת האלף, מנהלה ייעודית מטעם עיריית ראשון לציון שמונתה לנהל את הפרויקט.

מתחם האלף ​ראשון לציון – התמהי​​ל המדויק בין מסחר ומגורים

מרחבים עירוניים רבים נבנו, בשנים האחרונות, בניסיון לקיים עירוב שימושים, ובשילוב פנימי של שטחים סטנדרטיים למדי של מסחר, מגורים ופנאי. במרבית המרכזים האלו ניתן להיתקל שוב ושוב בפגמים בסיסיים שקשה להתעלם מהם, החל מנגישות תחבורתית לקויה, מסורבלת ואף לעיתים על גבול הבלתי אפשרית, ועד לתכנון פנימי שגוי של האיזון בין אזורי המסחר, הבילוי והמגורים. סוגיה בעייתית זו מעסיקה יזמים וחברות רבות, שמחפשים את המקום האידיאלי החדש להשתקע ולהתפתח בו. במתחם האלף פתרון הבעיה כבר קורם עור וגידים.
בימים אלו ממש הולך ונבנה הפרויקט המרשים: מתחם האלף בראשון לציון. מדובר במתחם בעל תכנון עירוני מוקפד, חדשני ומתקדם המציע את מלוא היתרונות הפונקציונליים של נגישות תחבורתית, גמישות תכנונית ומבנה עלויות אטרקטיבי. לצד כל אלו, המתחם עתיד לגלם שילוב מאוזן וחכם של שטחי מסחר, תעסוקה, מגורים ופנאי. ניתן להגיד שהמתחם יהווה מטרופולין חדשני של ממש, שיבלוט בשיממון אזורי התעשייה המוכרים והשגרתיים בארץ, ולראשונה זה זמן רב יעניק מענה מנצח ליזמים וחברות גדולות.

מתחם העתיד​ של הארץ

מעוניינים לקחת חלק בפרויקט חדשני זה? לשם כך הוקמה מנהלת האלף, אליה ניתן לפנות לקבלת כל הפרטים על המתחם. מנהלת זו, הכפופה לראש עיריית ראשון לציון, מלווה את הפרויקט מתחילתו ולאורך שלביו השונים – החל מתכנון מוקפד ומדויק, ניהול מחושב, ושיווק השטחים באמצעות מכרזים. תוך שימת דגש על פתרונות תחבורה מגוונים, הקפדה על איכות סביבה גבוהה וכמובן – יישומי עיר חכמה המקדמים איכות חיים למגוון התושבים והעובדים במתחם. חברות מובילות רבות בארץ כבר בחרו את מתחם האלף כמשכנן העסקי החדש, ושיווק הקרקעות עוד בעיצומו. אל תפספסו את ההזדמנות להיות חלק מהמטרופולין החדשני והראשון מסוגו בארץ.

צור קשר

משרדי המינהלת:

  • מרכז מבקרים ה-1000, בסמוך לשדרות מרילנד 5, ראשון לציון
  • טלפון 03-9547921
  • דואל [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו